Je to potřeba vidět, neb něco takového se jen tak nevidí. A není to vůbec nuda a vidět pohromadě A. Švehlíka, Trávníčka, Soukupa, Čenského a Štěpničku je téměř pohádkový zážitek. Ona to totiž ve skutečnosti pohádka je, s úplně blbým scénářem, úplně blbými dialogy, úplně blbým dějem, ale Monika s Petrem jsou přece roztomilí a divák je plný napětí co za blbost přijde v následující scéně. No a samozřejmě to má i své kouzlo... Jako nezamýšlená parodie na mysteriózní detektivku je to supr. Nicméně pokus se pustit do zajímavého tématu je chvályhodný a příště se to už třeba povede.