Připravte babičce k Vánocům lék na covid za pár korun a nenechte se paralyzovat vládou, lékařským systémem a genetickými experimenty


Portfolio Item

Systém s námi hraje hru, které už skoro nikdo nevěří, a přesto na ni všichni fascinovaně zírají. Nevěří tomu, že je to pravda, ale kdyby to nebyla pravda, tak proč by se o tom mluvilo. A přitom je to vše jen laciný kouzelnický trik, ale jako všechny kouzelnické triky i tento funguje.

Lékařský systém zcela selhal. Jakékoliv účinné léky ignoruje a předstírá, že neexistují, takže neexistují. Lidé tomu sice nevěří, ale přece nebudou užívat něco, co neexistuje. Absurdní tragikomické drama. Daň za „vyspělost“ lékařského systému, který proti účinným léčebným postupům „varuje“. O možné prevenci sice něco tuší, ale vlastně jakoby neexistovala. A místo toho nabízí testování, izolaci a očkování. A jaké očkování?

V současné době jsou v ohni nažhavená dvě želízka. Uměle vytvořený genetický materiál (mRNA) a geneticky modifikovaný opičí adenovirus (vektor). Slyšíme „vědce“ popisovat, jaké jsou to úžasné a naprosto bezpečné metody. To, že po očkování již teď jsou hlášeny šílené reakce, kolapsy s následnými úmrtími úplně zdravých lidí, to vlastně nevadí. Vakcíny testované na zdravých lidech do 55 let nyní budeme píchat ohrožené skupině 60+. A co že to je vlastně za vakcíny?

Vektorová vakcína – pokud by buňky fungovaly přesně bezchybně tak, jak to bývá nakreslené v naučných knížkách pro desetileté děti, tak by tyto vakcíny být bezpečné „měly“. A těmito jednoduchými poučkami pro děti nás krmí propagátoři vakcín od rána do večera. Jenže vektorová vakcína znamená, že někdo vzal genetický materiál jakéhosi opičího adenoviru (který lidský imunitní systém nezná, takže se s ním rád nechá nakazit), vystřihl z něj genetickými nůžkami geny, které mohou za rozmnožování, přidal k němu geny, podle kterých se vyrábí obaly s tykadýlky covidu. Pak nechal nějaký „organismus“ (např. bakterii) vyrobit to, co v DNA naprogramoval. Tedy vytvořil jakýsi genetický hybrid, jakousi Chiméru – napůl opičí adenovirus, napůl koronavirus. A tento uměle vytvořený virus (samozřejmě s dalšími podpůrnými chemikáliemi, které budou provokovat imunitní reakci) si máme všichni nechat dobrovolně napíchat.

Pokud by všechno fungovalo tak jako v oněch naučných knížkách, tak rizika nehrozí. Z principu by vakcína ani neměla poškodit lidský genom. Jenže lidské tělo funguje o trochu složitěji než v dětských knížkách. Může nastat mnoho relativně nepravděpodobných situací, které celý proces mohou zkomplikovat. Například to, že u někoho zrovna probíhá nějaké skrytá viróza, tzn. že nějaké lidské buňky zrovna horečnatě přepisují genetickou informaci nějakého jiného viru, a při horečnaté aktivitě samozřejmě dochází k chybovosti. Úžasný deaktivovaný opičí adenovirus může zmutovat s druhým virem a náhle obdrží gen, který mu umožní se množit. Opičí adenovirus, proti kterému člověk nemá přirozenou imunitu. Pokud něco takového testujeme na omezeném počtu zdravých lidí, tak není moc pravděpodobné, že k něčemu takovému dojde. Pokud něco takového napícháme současně do stovek milionů lidí, může se stát úplně cokoliv.

mRNA vakcína – opět uměle vytvořená genetická informace, podle které buňky začnou produkovat část bílkoviny koronaviru, která bude provokovat imunitní systém k tvorbě protilátek. Nejde jen o to, že toto je v podstatě princip autoimunitních onemocnění. Lidské buňky vyrábějí něco, proti čemu imunitní systém bojuje. Co to může udělat s lidmi, u kterých je predispozice k autoimunitním nemocem? RNA nemá v principu příliš dlouhou životnost, v buňkách vzniká spousta vlastní RNA, která se postupně likviduje. Co když se však mRNA z této vakcíny potká s nějakým retrovirem? Retroviry jsou schopné z RNA vytvořit DNA, a ta už může v buňkách přetrvávat dlouhodobě. Dalším rizikem u mRNA vakcín je to, že RNA je zabaleno do lipidového obalu, který snadno proniká do lidských buněk. Jenže tento obal s sebou může vnést i další nečistoty, kterých je při výrobě vakcín mnoho.

Nyní již nikdo nepopírá, že koronavirus byl vytvořen uměle. Někdo si někde v nějaké laboratoři hrál s genetickými nůžkami a to, co se následně dělo, víme všichni. Nyní si další lidé hráli s genetickými nůžkami a produkt své hry chtějí napíchat do půlky světové populace. Kdy se člověk poučí? Nebude příliš pozdě? Zmíněná rizika jsou však jen drobné příklady z velké škály možností, k nimž může dojít. Současně vakcíny obsahují spoustu dalších látek, které mohou způsobit různá závažná poškození. A proč vlastně podstupovat tak ohromná rizika, když jde covid léčit úplně jednoduchým způsobem?

V zemích, kde není vyspělé zdravotnictví (rozuměj že zdravotnictví neřídí farmaceutická lobby, protože tam není tolik peněz, tak co by tam dělali), se běžně používá účinná léčba covidu. Ve 24 státech Latinské Ameriky se k léčbě používá ředěný oxid chloričitý, který covid spolehlivě likviduje a umí vyléčit i lidi, které u nás připojujeme na ventilátor. V Bolívii tuto léčbu přes odpor WHO (jak jinak, vždyť jediným řešením je přece očkování) schválil i parlament a prezident. Na účinnost i bezpečnost existuje mnoho studií, do organizace Comusav, která tuto léčbu podporuje, je zapojeno přes 4 000 lékařů. Z našich médií však o tom slyšíme jedině to, že lékaři před touto léčbou varují. Lék si přitom může připravit každý v domácích podmínkách za několik korun (návod ZDE).

Česká republika je v současné době již natolik promořená, že pravděpodobně více než polovina obyvatel má přirozenou imunitu. Kdyby se teď veškerá karanténní opatření zrušila, nemocných určitě přibyde, ale špička nemocnosti by pravděpodobně již nedosáhla hodnot z konce října. Tedy žádná katastrofa s přeplněnými lůžky by se již nekonala, zdravotní systém by se ještě mírně zatížil a to je vše. A rizikovým pacientům by se mohla podat levná léčba, například oxid chloričitý. Jenže systém to nemůže dopustit, protože pak by nebyl důvod očkovat. Není to jen vláda ČR, systém je koordinovaný v rámci celé EU. V rámci celé WHO. Systém, který podporuje i nadpoloviční většina v obou komorách našeho parlamentu. Nyní oběma prošel zákon, který ponechává otevřenou možnost diskriminace neočkovaných jedinců. Systém, jehož jediným heslem je: „vše se vrátí do normálu, až vás všechny proočkujeme“. Že se tím poškodí zdraví celé populace, na tom nesejde. Nebo to tak chce?

Systém nás dále bude chránit před účinnou léčbou i prevencí. Bude nám podlézat, bude nás vydírat, bude se nás snažit dostat na kolena. Bude pomalu okousávat slabá místa. Nedejme se. Nesmíme polevit ani z těch nejmenších principiálních hodnot. A nenechme si otrávit vánoční čas. Systém chce zadusit světlo, ale i nejmenší světlo se vždy může rozhořet do nejzářivějšího jasu. A Vánoce jsou svátky světla.

Václav HrabákZpět na úvodní stranu